خدمات کارنویس را می‌توان در پنج گروه عمده جای داد:

۱- نگارش و انتشار تبلیغ کسب و کار شما در سامانه کارنویس: ۱۵۰ هزار تومان

  • مدت زمان فعال بودن آگهی: این متن درباره کسب و کار شما تا همیشه (تا زمانی که کارنویس فعالیت داشته باشد) بر سامانه کارنویس باقی خواهد ماند. پس از یک سال از تاریخ انتشار تبلیغ کسب و کار شما، کارنویس در فواصل زمانی منظم کسب و کارها را بررسی کرده و چنانچه کسب و کار شما فعالیت نداشته باشد از سامانه کارنویس خارج خواهد شد.
  • شرایط متن آگهی: متن آگهی توسط کارشناسان کارنویس و با بررسی کسب و کار شما نگاشته میشود. حجمی بالغ بر ۳۰۰ واژه دارد و حاوی ۳ لینک فالو به سایت شماست.

 

۲- نگارش و انتشار رپورتاژ آگهی در وبلاگ کارنویس: ۱۵۰ هزار تومان

اگر اطلاعات کافی درباره ماهیت رپورتاژ آگهی ندارید می‌توانید مقاله «رپورتاژ آگهی چیست؟» را مطالعه کنید. متن رپورتاژ آگهی شما توسط کارشناسان ما نگاشته خواهد شد. به منظور جذب مخاطبین بیشتر، عنوان و متنی جذاب نگاشته شده و تبلیغ کسب و کار شما بصورت غیر مستقیم در این نوع تبلیغ درج خواهد شد. این متن دارای ۳ لینک فالو به کسب و کار شماست و تا جایی که کسب و کار شما همچنان فعال باشد بر سامانه کارنویس باقی خواهد ماند.

 

۳- درج لینک کسب و کار شما در رپورتاژ آگهی‌های گروهی: ۹۰ هزار تومان

گروهی از رپورتاژ آگهی‌های مندرج در وبسایت کارنویس بصورت گروهی است. مثلا فرض کنید یک رپورتاژ آگهی با عنوان «بهترین رستوران‌های تهران» در وبسایت کارنویس درج شود. اگر شما صاحب یک رستوران هستید می‌توانید یکی از پاراگراف‌های این متن را به خود اختصاص دهید. در این شیوه از انتشار رپورتاژ آگهی، دو لینک فالو به کسب و کار شما درج خواهد شد. یکی از لینکها مربوط به عنوان کسب و کار شما و دیگری مربوط به یکی از کلیدواژه‌های اساسی مربوط به کسب و کار شماست. شرایط مدت زمان و نحوه نگارش متن نیز مانند دو بند قبلی است. یعنی مادامی که کسب و کار شما برقرار باشد، پاراگراف مربوط به تبلیغ کسب و کار شما نیز بر وبسایت باقی خواهد ماند.

 

۴- تامین محتوای متنی برای وبسایت شما

قیمت تامین محتوای بهینه سازی شده برای کسب و کار شما به عوامل مختلفی نظیر حیطه کسب و کار شما و حجم سفارش بستگی دارد. بنابراین برای دریافت قیمت دقیق بهتر است با کارشناسان ما تماس تلفنی داشته باشید: «تماس با کارنویس»

 

۵- تامین محتوای تصویری (فیلم و عکس و فایل صوتی)

با کارشناسان ما تماس بگیرید، شرایط محتوایی که می‌خواهید را شرح دهید تا قیمت دقیق این نوع از خدمات خدمت شما ارائه شود: «تماس با کارنویس»

add_circle_outline تماس با ما