در ذیل به طور خلاصه، نحوه عملکرد سایت «کارنویس» در ۳ مرحله کلی به تصویر کشیده شده است. چنانچه همچنان سوالی در این زمینه دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.
1
۱- تولید محتوای تبلیغاتی

در گام اول، شما کسب و کار خود را به ما معرفی می‌کنید و ما پس از بررسی و جمع‌آوری اطلاعات، به نگارش متن درباره کسب و کار شما، تهیه عکس و در صورت نیاز تدوین کلیپ تبلیغاتی می‌پردازیم.

تعرفه استفاده از خدمات «کارنویس»

2
۲- تلاش «کارنویس» برای دیده شدن کسب و کار شما

گروه «کارنویس» پس از تدوین محتوای تخصصی سئوشده درباره کسب و کار شما از روشهای مختلف می‌کوشد تا محتوای تولید شده دیده شود. در این مرحله «کارنویس» از روشهایی نظیر انتشار محتوا در شبکه‌های اجتماعی و همچنین انتشار رپورتاژ آگهی بهره می‌برد.

رپورتاژ آگهی چیست؟

3
۳- رشد کسب و کار شما و درآمد بیشتر

تأثیر خدمات کارنویس بر کسب و کار شما را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد که از نظر ما دسته دوم باید هدف اصلی شما از تبلیغات در «کارنویس» باشد:

تأثیر اول: کارنویس می‌تواند با هدایت بازدیدکنندگان به کسب و کار شما، تأثیری مستقیم بر جذب مشتری برای کسب و کارتان داشته باشد.

تأثیر دوم: کارنویس با درج بک لینک در متن معرفی کسب و کار شما و رپورتاژ آگهی‌ها می‌تواند بطور غیرمستقیم و با افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو بر مشتریان شما بیافزاید.

control_point الان شروع کنید