در ذیل، فهرستی از سؤالات رایج کاربران سایت «کارنویس» درج شده است. اگر پاسخ سؤال خود را در این فهرست نیافتید، می‌توانید با استفاده از لینک انتهای صفحه وارد بخش تماس با ما شده و سؤال خود را مطرح کنید. در اسرع وقت به سؤال شما پاسخ خواهیم داد.
remove_circle_outline
کارنویس درباره کسب و کارهای مختلف می‌نویسد، عکس و فیلم‌های مربوط به کسب و کارها را در صفحه آنها درج می‌کند، با ابزارهای مختلف به معرفی انواع کسب و کارها می‌پردازد تا 1. بستری مناسب برای جستجوی کسب و کارها ایجاد شود و 2. فرصت دیگری برای تبلیغات کسب و کارها بوجود آید.
add_circle_outline
در سایتهای درج آگهی، کسب و کارها خودشان به معرفی خود می‌پردازند، اما در «کارنویس»، ما قلم به نوشتن درباره کسب و کار شما برمی‌داریم. در نگارش محتوای تبلیغاتی کسب و کار شما، متنی روان و جذاب و متناسب با اصول سئو توسط متخصصین ما نگاشته می‌شود که باعث بهتر دیده شدن و بازدهی بالاتر می‌گردد.
add_circle_outline
برای معرفی کسب و کار خود در «کارنویس»، از منوی اصلی به صفحه «ثبت کسب و کار» مراجعه فرمایید.
add_circle_outline
بله. خدمات «کارنویس» با دریافت هزینه ارائه می‌گردد، ولیکن با توجه به خدمات دریافت شده توسط کاربران و صاحبان کسب و کار و نتایجی که از این نوع از تولید محتوا و تبلیغات بدست می‌آید، هزینه پرداختی را نباید هزینه نامید، بلکه نوعی سرمایه‌گذاری برای کسب و کار شماست. برای اطلاع از میزان هزینه ارائه خدمات «کارنویس» با ما تماس بگیرید.
add_circle_outline
یکی از انواع خدمات «کارنویس» درج رپورتاژ آگهی در بخش وبلاگ است. رپورتاژ آگهی، متنی است که به ظاهر تبلیغاتی نیست و خواندن آن برای کاربران جذابیت دارد، اما در واقع معرفی کسب و کارها را در دل خود گنجانده است. مثلاً فرض کنید مطلبی با عنوان «مکان‌هایی در تهران که حتماً باید به آنها سر زد» را می‌خوانید که در بخشی از آن به رستوران‌های سنتی این شهر اشاره شده است. چنین متنی در ظاهر تبلیغاتی نیست، اما تبلیغات رستورانهای سنتی در این متن گنجانده شده است.
add_circle_outline
برای بیشتر دیده شدن کسب و کارتان در مجموعه «کارنویس» روش‌های متعددی وجود دارند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت جزئیات این روشها با ما تماس بگیرید.
add_circle_outline
پرداخت مبالغ سفارشات از طریق درگاه بانکی سایت و یا با پرداخت به شماره حسابهای مندرج در بخش «پرداخت» امکان‌پذیر است.
add_circle_outline
آگهی شما تا زمانی که کسب و کارتان از نظر ما رها نشده باشد در سایت باقی خواهد ماند.
add_circle_outline
اطلاعات کامل تماس در صفحه «تماس با ما» در منوی اصلی سایت قابل دسترسی است.
add_circle_outline
اطلاعات مربوط به آدرس دفتر مرکزی ما در صفحه «تماس با ما» در منوی اصلی سایت قابل دسترسی است.

سوال دارید؟

تماس با ما